Wokalistka o zmysłowej barwie głosu i swingującym feelingu. Na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie koncertuje, wykonując zarówno standardy popularnej muzyki rozrywkowej, jak i autorski repertuar. Wokalnie wspierała także polskich DJ- ów i raperów.

Jest absolwentką wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Swój kunszt wokalny rozwijała u boku takich autorytetów muzycznych jak Elżbieta Zapendowska, Mietek Szcześniak oraz Kuba Badach, a także na licznych międzynarodowych warsztatach wokalnych. Ma na swoim koncie muzyczne sukcesy, takie jak wielokrotnie zdobywane czołowe miejsca na ogólnopolskich konkursach i festiwalach.

Magdalena jest nauczycielką śpiewu i emisji głosu, należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Wokalnych. Poza muzyką pasjonuje się turystyką, z której ma również dyplom magisterski. Jej marzeniem jest zrealizowanie podróży dookoła świata, a najbardziej fascynującym ją miejscem są Stany Zjednoczone Ameryki.

W 2018 roku, nakładem wytwórni Delphy Records, wydała swój pierwszy singiel „Pierwiastek szalonego umysłu”, a dokładnie rok później ukazał się drugi – „Kobieta doskonała”. Oba utwory znalazły się na wszystkich największych platformach muzycznych. Artystka sama komponuje i pisze teksty. Obecnie pracuje nad materiałem płytowym, którym planuje zaskoczyć swoich słuchaczy w najbliższym czasie.